Registruotis
Dabar yra 2018/10/19 07:03

~IJRV~

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Forumo taisyklės
Prisistatyme pageidautina, kad būtu kuo daugiau informacijos apie jus, jūsų pomėgius ir nemėgstamus dalykus. Apibūdinkite nors penkiais sakiniais.

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2013/01/29 23:23   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

Sveikučiai visi! Nusprendžiau ir aš prisistatyti ir papasakoti šiek tiek apie save.
Visų pirma, tai mano vardas Ieva, man 18 metų, gyvenu aš netoli Kauno, ramiame miestelyje. Mokausi 12 klasėje, gimnazijoje, taip pat šiuo metu jau baigiu laikytis vairavimo egzaminus Kaune. Esu charakterio žmogus. Tai gali pasakyti daugelis, kas su manimi bendrauja: vieną minutę galiu būti linksma, draugiška ir meili, o štai kitą – įkyri, pikta ir įtūžus. Šeip dažniausiai esu linksma, nes mėgstu džiaugtis gyvenimu, jo teikiamais malonumais, nors... išties manau, kad mano gyvenimas – tai tarsi blankių spalvų paletė su keliais ryškiais atspalviais. Šeip esu ganėtinai atviras, supratingas ir mielas žmogus (aišku kaip ir visiems – būna išimčių), manau – tai pastebėsit :)

Šeip turiu begales hobių (pomėgių), todėl juos visus išvardinti ko gero neužtektų viso A4 formato lapo, net jei rašyčiau 10 šriftu, bet bent kelis pagrindinius galiu paminėti: visų pirma – važinėjimas, gera muzika. (Ji dažniausiai siejasi su radijo stoties „Radiocentras“ kūriniais), knygų skaitymas (aišku tik ne literatūrinės knygos...), filmų žiūrėjimas, piešimas, siuvinėjimas, eilėraščių rašymas, valgio gaminimas ir t.t.
Kadangi turiu daug pomėgių, darbų ir kitokios veiklos, neesu iš tų žmonių, kurie ilgus vakarus prasėdi prie kompiuterio nieko neveikdami. Po pamokų likusi laiką stengiuosi išnaudoti paruošti namų darbams, paskaityti kokią gerą knygą ar kažką pasiuvinėti ar tiesiog po ilgos dienos mokykloje – atsipūsti ir ilgiau pamiegoti.

Ką dar galėčiau apie save papasakoti... gal apie ateities planus? :)
Nors jei rimtai – neesu jų pilnai susikūrusi iki paskutinio taško.. Yra 2 man traukiančios kryptys ir skirtingi miestai: Vilnius ir Kaunas. Vilniuje norėčiau stoti į LEU ir studijuoti Biologiją, Kaune, stoti į KTU ir studijuoti maisto technologijas.. Kur stosiu, ar tiksliau pasakius.. kur priims sužinosiu tik rudeniop, taip kad šia tema labai užsirašyti ir negaliu :D
Na jei iš profesijų išskaitėte ką nors, tai turėjote suprasti, kad mokykloje turiu 2 labiausiai patinkančius dalykus: chemiją ir biologiją. Taip pat dar patinka lietuvių, vokiečių kalbos, dailė... Nemėgiamiausia mano pamoka yra matematika. :D

Pagrindinis mano pomėgis yra muzika. Su ja derinu viską: vairavimą, namų darbus... viską... Dažniausiai klausausi RC grojaraščių, bet retkarčiais „susistatau“ ir savo grojaraštį, į kurį įeina:
Enrique Iglesias, PSY, Beyonce, keli rusų atlikėjai. Iš lietuvių retsykiais nebent D. Montvydo kokių kūrinių pasiklausau :)

Paveikslėlis
Na tai gal tiek apie mane... pirmam įspūdžiui :D
Jei turit klausimų, klauskit :)

Į viršų
 Aprašymas WWW  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija