Registruotis
Dabar yra 2018/10/23 16:18

ieva

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Forumo taisyklės
Prisistatyme pageidautina, kad būtu kuo daugiau informacijos apie jus, jūsų pomėgius ir nemėgstamus dalykus. Apibūdinkite nors penkiais sakiniais.

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2012/01/22 21:19   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Paveikslėlis
Hello my smal and big frieds ;)) Su jumis sveikinasi ne kas kitas, o iieva..!!! Visus savo metelius gyvenu Alytuje, visai nieko toks miestas man jisai, beet nei akropolio nėr tai skurdas.. krizė -.-..kiek metų aš nesakysiu :DD einu į likiškėlių vidurinę mokyklą. IR ŽINOMA``NEKENČIU MOKYKLOS. bet kiek gi jau beliko.. tai vą, bet kai kurios pamokos man visai prie širdies pvz` Lietuvių kalba, Informė (kartais knisa, bet vis patinka), labai, labai myliu kūno kurtūra, patinka istorija x))). Bet kaip bebūtų visos pamokos vistiek negali patinki, o kurios nepatinka jū yra kur kas daugiau negu patinkančių... Soų man nepatinka` geografija, biologija, anglų kalba, matematika, dar nelabai patinka technologijos ir muzika. Yra keli klasiokai kurių nekenčiu kaip nežinau ko...Tai vą viskas apie mokyklą...
Gal jums įdomu apie mane? Nū ir gerai ir jeigu neįdomu aš vistiek papasakosiu apie save x)).``Tai va gyvenu su tėčiu, mama ir mažąja sesute, dar šuniukas, jis yra neabėjo šeimos narys. Sesė turi jau 7 metus, bet kartais labai užknisa. Jos vardas Vėjūnė. dar yra šuniukas kurį labai, labai lovinu ir gerbiu vardas Šica. Mamos vardas Jurgita, o tėčio Audrius. Mėgstu šunų parodas, nes ten atsiveža labai, labai gražių, mielū ir belenkaip fainų šuniukų ir aš noriu visų ten esančių. nū tie kinų kuoduotieji nelabai, bet iš esmės visai mielas snukutis. Mielai sutikčiau jeigu pas mane namuose būtų nemažiau kaip kokie 5 gyvūnai ir daugiau, nes labai, labai lovinu visus gyvūnus. Užaugusi norėsiu turėti tarantula B)). bet čiūju neturėsiu ir nežinau kodėl. šeip neturiu ten tos svajonės dėl kurios gyvenu, bet žinau, kad ją vis tiek turėsiu. nuo vaikystės noriu būti architekte, sporto trenere, veterinare, chirurge arba spichologe. Bet veterinarija ir chirurguja atkrenta, nes labai nekenčiu kraujo. soų lieka psicologė, architektė ir sporto trenerė. Bet iš visų labiausiai noriu būt architekte. :DDD Labai labai mėgstu sėdėti prie pc ir forumų B)) net neįsivaizduoju ką daryčiau be pc, net galvot nesinori xDD o be forų tai vpš neišgyvenčiau, bet kaip kurie jau truputį pabodo... Turiu labai dauug gerų ir labai fainų draugių ir draugų ir visada mėgstu naujas pažintis.. Daug kas sako, kad esu faina, linksma ir dar visokia tokia, bet kartais tikrai supykstu, bet greit atlyžtu :DDD Nemoku ilgai pykti ir dar ką nors daryti...

KELETAS FAKTŲ APIE MANE
Be muzikos neišgyvenčiau nei dienos
kartais esu pakankamai durna
kartais kalbu pievas

mėgstu baltą ir pienišką šokoladus
labai mėgstu keliauti
nemėgstu melagių ir savanaudžių žmonių
domiuosi gyvatėmis
mėgstu siaubo filmus
dievinų fantastines knygas
nemyliu mokyklos
esu pametus galvą dėl Ian'o

Na šati kaip ir viskas.. Jums kilo klausimų?? Tai vąą jums tereikia paklausti ko reikia ir aš atsakysiu ♥

♥♥♥

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012/08/07 16:45   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

small* friends*

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2012/08/07 18:42   
VIP
VIP

Paveiksliukai: 2
SamantaCutie rašė:
small* friends*

Čia dėl to, kad nemėgsta anglų kalbos :D

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija