Registruotis
Dabar yra 2021/01/16 03:29

Stephenie Meyer knygos : saulelydis ,jaunatis ,uztemimas : )

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2009/11/11 16:58   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Aš net į tą pusę pažėt negaliu.
Edvarduk, tu mano. Fe.

Kaip sakant, aš nekenčiu romantikos. Kažkokia nesąmonė.
Filmas dar baisesnis nei knyga.
Tikrai tikrai :]

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas WWW  

StandartinėParašytas: 2009/12/04 17:50   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Kiekvienam savo..Man ir tas Edvardas nepatinka.. nuuu.. bet Emmetas... sokaladukas ant mano stalo tai tikrai... XDDDD

gal ta meile ir banali, bet mergaitem to reikia... tarp ju ir as... skaiciau jau ir penktos knygos dali, bet galetu is kurio nors kito veikejo akiu parodyti situacija..kad ir is Dzeikobo.. vis kita puse.. o dabar vel gausis tas pats...

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/16 18:19   
(╯°□°)╯︵ ┻━━┻
(╯°□°)╯︵ ┻━━┻
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 36
man kolkas patinka pirmoji dalis, nes kitu dar neperskaiciau :D

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/18 15:54   
Patarėjas (-a)
Patarėjas (-a)

Paveikslėlis 8)

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2009/12/25 13:32   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

as tai dar tos nemaciau, bet zinau, kad ji yra daug kas pasakojo apie ja. :evil:

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/27 12:47   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

maciau tik 1 dali, knygu neskaiciau. Na, pirma dalis paliko gera ispudi, graziai padaryta meiles istorija. 2 dalies traileris atrodo ispudingai, bet traileris visalaik "susuktas" geras, kad tik pritrauktu ziurovu... Beje, Shinigamis, juk 5 knyga ir bus apie viska is Edvardo puses... Citata is Wikipedia ( nemokantys anglu kalbos, tiesiog turekit omeny, kad 5 dalis bus apie viska is Edvardo puses) :

Meyer originally planned to write a companion book to Twilight called Midnight Sun, which would be the story of Twilight told from Edward Cullen's point-of-view. She stated that Twilight was the only book that she planned to rewrite from Edward's perspective.[28] However, a rough draft of Midnight Sun's first twelve chapters was posted illegally on the internet. Stephenie Meyer has since put these twelve chapters on her website so that her fans can read it legally,[29] but has put the project on hold indefinitely due to her feelings about the situation. She stated,

If I tried to write Midnight Sun now, in my current frame of mind, James would probably win and all the Cullens would die, which wouldn't dovetail too well with the original story. In any case, I feel too sad about what has happened to continue working on Midnight Sun, and so it is on hold indefinitely.

Though she has no current plans to do so, Meyer has also stated that if she were to continue writing in the same universe she would write from the perspective of either Leah Clearwater or Bella and Edward's daughter, Renesmee Cullen.

The Twilight Saga: The Official Guide, which will give further information on the world of the Twilight series, is set to be released in 2009.

Nežinote kaip parsisiųsti norimą muziką/klipą? Tuomet spauskite čia

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2010/05/10 10:37   
Apsiprantantis (-i)
Apsiprantantis (-i)

Turiu visas knygas.Dabar skaitau 3 dalį mačiau ir abu filmus bet žinoma filmas labai skiriasi nuo knygos.
Patinka visi iš Cullenų ir Bella bet Jacobas man kažkodėl fuii.. :|

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2010/06/19 17:05   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Fantastikos nemėgstu, bet ant šitos knygų sagos užsikabinau. Taip,taip, žinau- istorija saldi ir ideali iki apsivėmimo. Bet turbūt nėra jau tokia prasta, jei tiek milijonų gerbėjų turi visame pasaulyje.Aišku, prie to nemaža prisidėjo Rob Pattinson žavesys. Pati geriau vertinu knygas, ne filmą, nes knyga suteikia laisvę vaizduotei. Tai tiek, tokia mano nuomonė :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2011/01/20 15:51   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Man patiko tik "saulėlydis" filmas, po to su nekantrumu laukiau ir... nusivyliau. Saldėjo saldėjo ir nusaldėjo... O dar ta manija kai Rob veidą net ant "triusikų" pradėjo dėt :D Ir jau trečiajam filme jo kalbėjimas visad kaip verkiančio. Nežinau, atbaidė :D Bet dar nesipurtau, jaučiu smalsumo vedama aplankysiu kino teatrą ir kai 4 filmą rodys :D :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2011/03/01 17:04   
Apsiprantantis (-i)
Apsiprantantis (-i)

Paveiksliukai: 0
Uoj buvau šita Twilight'o manija užsikrėtus net baisu db prisimint kokių nesamonių prisipirkau ir kiek Lt išleidau.. O dar tas pamišimas dėl Pattinson'o.. dabar pati stebiuosi kaip jis man gražus galėjo būt.. kuo ilgiau į jo fotkę žiūriu tuo baisesnis man jis.. :D
O šiaip apie knygas.. Pirma, antra dalis dar įdomios buvo, bet paskui man per saldu..to Ed. seilėjimasis tai žiaurus.. xD Matos, kad knyga rašyta moters. :D
O filmų man tik pirma dalis patiko kitos dvi nelabai..Ir Stewart negraži man kaip Bella kažkokia įsižiojus amžiais mna ji. :D
Tai va db iš anksto atsiprašau visų fanų, kad biškį Twilight'ą apvariau. :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2012/01/22 22:34   
VIP
VIP

Paveiksliukai: 7
chiaki rašė:
Sakyčiau, pirma knyga patiko labiausiai. Ir filmui nelikau abejinga.
Visos kitos, mano galva, šiek tiek per daug ištęstos.
O "Breaking Dawn"... Kaip iš paskutinės, šios sagos knygos, tikėjausi daugiau.
Viskas man per daug saldu. Meilė, seksas, mirtis prie slenksčio, pakilimas, tobulas gyvenimas, tobula pabaiga, a la "...ilgai ir laimingai gyveno".

a la ,,amzinai gyvens'' ;D

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2012/02/19 19:34   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

Neskaičiau ir neskaitysiu nė vieno :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2012/03/09 19:21   
VIP
VIP

Paveiksliukai: 7
As ir perskaiciau wisas knygas ir paziurejau wisas filmo dalis. ir man patiko. butu dar-butu nuostabu :)

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija