Registruotis
Dabar yra 2021/02/25 03:08

Patark knygą.

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2009/07/25 20:08   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)
Vartotojo avataras

Patarkit kokią knygą skaityt.
Ir šiaip susiginčykit dėl knygų ;DDD

Į viršų
 Aprašymas WWW  

StandartinėParašytas: 2009/07/25 20:12   
Prisiekęs (-usi)
Prisiekęs (-usi)

Paveiksliukai: 0
alweaxD rašė:
Patarkit kokią knygą skaityt. Ir šiaip (Marytė liepė diskusijas dirbt ;DDD).
Ir šiaip susiginčykit dėl knygų ;DDD

Priklauso nuo to,ką mėgsti skaityti. :wink: Juk jei aš godžiai ryju romanus,tu jų gali neapkęsti :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/07/25 20:16   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Jeffrey Eugenides "Midlseksas" man paliko labai didelį įspūdį.
Epiniame romane "Midlseksas" įspūdingai skleidžiasi itin nestandartinė žmogaus dvilytiškumo (hermafrodizmo) tema, o kartu su ja – plati istorinė ir etninė JAV imigrantų graikų kelių kartų gyvenimo panorama. Su vyriškosios ir moteriškosios lyties požymiais gimusio žmogaus vaikystės ir paauglystės istoriją iš laiko perspektyvos čia pasakoja jis pats, keturiasdešimtmetis Kelas Stefanidas. Nuo gimimo iki 14-os metų amžiaus Kelas augo kaip mergaitė Kaliopė – iš pradžių niekam, netgi jai pačiai, neįtariant apie tarpinę lyties būklę. Tačiau su artėjančios brandos metais ir pirmąja meile Kaliopė pastebi ryškėjantį savo ir kitų bendraamžių mergaičių lyties požymių skirtingumą. Sutrikusi paauglė šiuos požymius bando slėpti, kol prieina neišvengiamą gyvenimo kryžkelę, kai tenka apsispręsti, kuri lytis jai savesnė.

Pagrindinės veikėjos Kaliopės ir pasakotojo Kelo giminės istorija J. Eugenido romane pateikta taip tikroviškai,atvirai ir įtikinamai, kad nesunku patikėti pasakojimo autentiškumu ir jo prototipų egzistavimu realiame gyvenime.

Jaudinantis, kupinas vidinių išgyvenimų, turtingas tragikomiškų elementų pasakojimas lyriškas ir kartu šokiruojantis.

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2009/07/26 14:38   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Man iš atminties pirmiausiai išlekia Cormac McCarthy "Kelias". Patiko dar Susannos Jones "Paukštukas, skelbiantis žemės drebėjimą", ir kiek prastesnė šios rašytojos knyga "Vandens lelija". Melvino Burgesso knygos. Julios Green "Labai retai, kai mėlynas mėnulis". Zoe Heller "Skandalo užrašai". Nick Hornby "Ilgesnis kelias žemyn". Norah McClintock "Klaidinanti tapatybė" ir "Pabėgęs iš įvykio vietos". Bernard Friot "Kitas aš". Vat, dar Suzanne Kingsbury "Vasara, kai mane mylėjo Flečeris Grylis" - puiki knyga, bent man. Visai nieko Stef Penney "Vilkų švelnumas".
Na, tarkim tiek šiam kartui.

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2009/07/26 14:58   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)

Jūs gal kanors apie tą knygą parašykit, bent kelis žodžius be "man patiko" , nežinau kaip kitiems bet bent jau man tai neįdomūs vien pavadinimai ir autoriai :>

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2009/07/26 15:14   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Na, manau, kad jei žmogui tikrai įdomu, ką mes patariam, tai jis ir pats kuo puikiausiai Google pasinaudos ir susiras apie ką. Be to, juk ir atsiliepimų ten yra ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2009/07/26 15:45   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)

jau įsivaizduoju.
Tikriausiai čia tik man vienai neįdomu gūglint

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2009/07/26 15:53   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

labai sunku rekomenduoti knygą žmogui, apie kurį nieko nežinai :D bet va knygos,kurias galėčiau kam nors rekomenduoti:
Robert Harris kūryba,kam patinka istorinės knygos ("Pompėja", "Imperium")
Haruki Murakami kas mėgsta keistus dalykus ir iš vienos paprastas istorijas,iš kitos painias („Prisukamo paukščio kronikos“;„Kafka pakrantėje“;„Norvegų giria“ ir daug kitų)
puiki knyga Stephen Dobyns „Mirusių mergaičių šventykla“ detektyvų gerbėjams :),
Cleveland Amory „Katinas, kuris atėjo per Kalėdas“ turėtų patikti katinų mylėtojams ,
Jodi Picoult knygos gana paprastos, daug dėmesio skiriama šeimai,jos santykiams ("Mano sesers globėjas"; "Devyniolika minučių")
John Katzenbach dėmesio verti detektyvai ( "Pamišėlio istorija";„Ne tas žmogus“)
O labai garsių autorių ,tokių kaip Dostojevskis,Remarkas, net minėti nereikia :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/03 13:47   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Nu ką ir aš pasiūlisiu..... :)

Knyga parašyta pagal tikrą istorija:
Betty Mahmoody & William Hoffer "Tik su Dukra" -
Knyga apie amerikiete išvažiavusia su savo naujuoju vyru ir su dukra į vyro tėvyne. Dveji metai svetimoj šalį ir taip ilgai lauktas grįžimas namo.

Toliau siūlau Anne Rice serija apie vampyrus pirmoji ir geriausia knyga :
Anne Rice "Interview whit the vampire " (Interviu su vampyru)
Nors knyga išleista 1976metais tačiau Lietuvoje pasirodys tik šių metų lapkrytį.
Knyga apie kančią ir varginati gyvenimą amžinai.
paskaičius pirmą knygą tikrai verta skaityti kitas šios serijos knygas, nes istorija tęsiasi toliau, o kuo toliau tuo įdomiau.

Kita knyga kurią siūlau yra Prancūzų roko grupės "Dionysos" vokalisto
Mathias Malzieu "Mechaninė širdis" (La mecanique du coeur)
Pasaka suaugusiems ,knyga pamoko ir kartu yra tokia juokinga ir nuoširdi. labai trumpa be išvedžiojimu (pvz: Šiandien apsimoviau raudonus batelius ir tokią bliuskute priderinau prie tokių šortuku ir t.t.")

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/08 19:20   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

klimer rašė:
Nu ką ir aš pasiūlisiu..... :)

Knyga parašyta pagal tikrą istorija:
Betty Mahmoody & William Hoffer "Tik su Dukra" -
Knyga apie amerikiete išvažiavusia su savo naujuoju vyru ir su dukra į vyro tėvyne. Dveji metai svetimoj šalį ir taip ilgai lauktas grįžimas namo.

Toliau siūlau Anne Rice serija apie vampyrus pirmoji ir geriausia knyga :
Anne Rice "Interview whit the vampire " (Interviu su vampyru)
Nors knyga išleista 1976metais tačiau Lietuvoje pasirodys tik šių metų lapkrytį.
Knyga apie kančią ir varginati gyvenimą amžinai.
paskaičius pirmą knygą tikrai verta skaityti kitas šios serijos knygas, nes istorija tęsiasi toliau, o kuo toliau tuo įdomiau.

Kita knyga kurią siūlau yra Prancūzų roko grupės "Dionysos" vokalisto
Mathias Malzieu "Mechaninė širdis" (La mecanique du coeur)
Pasaka suaugusiems ,knyga pamoko ir kartu yra tokia juokinga ir nuoširdi. labai trumpa be išvedžiojimu (pvz: Šiandien apsimoviau raudonus batelius ir tokią bliuskute priderinau prie tokių šortuku ir t.t.")

Anne Rice knygos visai sudomino :) Taip pat knyga Tik su dukra sudomino :) skaitysiu

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/09 13:31   
Patarėjas (-a)
Patarėjas (-a)

Paveiksliukai: 370
Pas mane knyga "Tik su dukra" senai jau itraukta i sarasa. Klasioke sake kad labai gera ir pakeite nuomone apie musulmonus. (i blogaja puse zinoma, nu bet ne visi toki yra (: )

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/10 08:01   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

as tj kaip tik baigiu detektyva skaityt. ten apie sekly katras iesko dingusio zmogaus..
ten yra ir istvirkusiu vietu nu panasei kaip suaugusiu romane ir visokiu zudyniu intarpu vienu zodziu mn tj lblblblblblb patiko.
pavadinmas tj kvailokas ,, mazoji sesute,, Raymond CHANDLER :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/10 08:03   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

AS SKAICIAU PRES du metus tik su dukra tikrai verta paskaityt

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/11 20:14   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Jus cia patarinekit o as skaitysiu ka patariat :D Va is patartu turiu arbuzu cukrus, midlseksas ( manau bus idomi) interviu su vampyru ( irgi manau idomi bus :D ) ir tik su dukra... jau man ji dabar patinka.. vien tai kad tikrais faktais parasyta

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/12 19:35   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

"Erškėčių paukščiai", "Stiklinė pieno"... Atleiskit, bet dabar tikrai neturiu jėgų susikaupt ir parašyt, kas apie ką. Galiu pasakyt tik tiek, kad man LABAI patiko.

Į viršų
 Aprašymas WWW  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija