Registruotis
Dabar yra 2018/12/11 15:57

Gyvalazdės

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2013/07/11 14:32   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

baltalotas, is kur tokie gandai, kad gyvalazdes brangios ? Na taip, yra ir brangiu, bet siaip galima ir ganetinai pigiai rast. Jei esi is Kauno, ir dar nesusitarei su Donatu ar Ieva del gyvalazdziu, tai gali parasyt PM, paaiskinsiu placiau, galbut ir del pardavimo susitartume :)

Nežinote kaip parsisiųsti norimą muziką/klipą? Tuomet spauskite čia

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013/07/12 06:24   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

Pala, pala, ką čia šneki, aš jų nepardavinėju :D
Pati ieškau iš ko nusipirkti, nes Donatas laikinai neturi, pagausinti būriui...

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2013/07/12 08:59   
Moderatorius (-ė)
Moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 0
Aš dar tebegalvoju ar augint man jas :D Po pirmą noriu būt užtikrintas, kad turėsiu kur laikyt :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/12 10:45   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

Na čia jau tau spręsti :)
Aš su laikymu buvau kitaip sugalvojus, kad čia kaip praktikos darbas, kurį turiu tyrinėti ir pan.. kol visiems pradėjo patikti, na o tada praplėčiau skaičių ir dar ketinu plėstis daugiau... Tikiuosi, kad universitete ši praktika man labai pravers :)

Ir šeip man labai pradėjo visi egzodai patikti (na išskyrus visokius tarantulus ir skorpionus) netgi dabar kitką žadu pirkti.

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2013/07/12 10:55   
VIP
VIP

Aš tai vat norėčiau driežiuko ir tarantulo, bet mano mieste nėra kur nusipirkti :/

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/12 12:19   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Nerka159, galima drasiai paprasyt veiseju is kitu miestu, kad atsiustu pastu arba atveztu esant progai uz papildoma mokesti. Pats asmeniskai pirkau tarantula, siunte pastu ir netgi per tris zmones, kuo sveikiausias dabar indely gyvena, jau netgi ir spejo viena karta issinerti pas mane budamas :)

~IJRV~, ammm, galvojau, kad gal jau ir pati pardavineji... :D

baltalotas, jeigu ka, tai turiu "Lamponius Guerini" (pagooglink, kad isvaizda pamatytum) suaugusiu ir beveik suaugusiu, galima butu susitart. Man asmeniskai sita rusis maziausiai islepus ir maziausiai reikalaujanti, nes esu dar laikes P. Khaoyaiensis ir M. Extradentata, kazkodel jos pas mane nepritiko, tai maistas netiko, tai dregme, tai temperatura ar dar bala zino kas. O L. Guerini kolkas iki siol puikiai gyvena :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/12 18:06   
VIP
VIP

BrosTito, o kur laikai tu jį? Užtektų tokio indelio, kaip auksinėm žuvelėm būna? Ir kuo maitinti žiema ir įdomiausia, kiek mokėjai?

P.S jeigu gali į PM numesk iš kur pirkai.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/12 18:23   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Nerka159, ammmm, kaip auksinem zuvelem ? Nelabai isivaizduoju, man auksiniu zuveliu indas asocijuojas tik su tokiu burbulu stikliniu, o jis be dangcio, tai netiktu :D na, maniskis kolkas tik L3/L4, tai laikau indelyje nuo slapimo (skyliu dangtelyje ir paciam inde tik pridariau, kad ventiliacija siokia tokia butu), veliau keliaus i didesni inda koki, siaip nesvarbu koks indelis, svarbiausia, kad nebutu anksciau jame laikyta kokia chemine priemone, nes sunku toki dezinfekuot pilnai butu. Am, nu ziema ar ne ziema tai nera skirtumo, veisejai jei jau veisia maista, tai veisia bet kuriuo metu laiku. As asmeniskai turiu pazistama, kuriai as gyvalazdziu duodu, o ji man milciu lervu. Bet zinoma, tinka ne tik milciu lervos, gali but ir tarakonai, zoofobusu lervos, svirpliai... Svarbiausia JOKIU BUDU neduoti maisto pagauto lauke. Ne vienas toks "protinguolis" atsirado, kuris pagauta lauke zioga imesdavo tarantului, o veliau pamatydavo, jog is ziogo lavono islenda kirmele, o tada jau pergyvenimas - ar isgyvens voras, ar neuzsikres pats ta kirmele ir t.t... Nu ir aisku, jauna vora seriant, reik pries imetant maista sutrint, pas mane milciu lervos, tai ties galva suspaudziu su pincetu, palaukiu kol nebejudes, tada imetu tarantului. Kita diena butinai atliekas reikia pasalinti, antraip supelys, na, bet maniskis voras uzkasa tas liekanas, tai nelabai iseina pasalint :D Pirkau kaip jau minejau per kelis zmones, kurie tarpininkavo, is Lenkijos veiseju atkeliavo jis pas mane. Tai jo siaip kaina 30lt, bet dar apie 10lt uz tarpininkavima/pristatyma voro sumokejau :) Siaip jei turi daugiau klausimu, tai galima arba nauja tema cia sukurt, susijusia su tarantulais, arba parasyk man i PM, arba nueik i Egzotika.Info ir pasiskaitinek, pats asmeniskai ir ten esu,tik siuo metu reciau lankausi, tai jei rasysi AZ, geriau per cia rasyk :) Nu ir siaip, jei turesi "kvailu klausimu", geriau manes klausk, stengsiuos padet, nes Egzotikoj pasitaiko piktu dedziu, kuriems nepatinka tie, kurie tingi persiskaityt visus tutorial'us apie vorus ir t.t. :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/12 19:14   
VIP
VIP

Nu dabar skaitau ten, hmm, manau indą gal ir išeis gauti, nes dėdė kažkada turėjo tarantulč, tai sakysiu duok man, visvien nebeaugini :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/12 19:57   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Nerka159, mazo tarantulo i dideli inda iskart apgyvendint nereiketu. Reiktu inda ir jo dydi keisti palaipsniui, tarantului augant... Priezasciu tikiuos vardint neprireiks :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/12 22:02   
Moderatorius (-ė)
Moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 0
Kai nuspresiu ar norėsiu auginti gyvalazdes jum pranešiu :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/18 14:52   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)

Paveiksliukai: 303
Jeigu ką domina gyvalazdės (dar galiu pasiūlyti egzotinių tarakonui (maistui ir dėl grožio)), kitą antradienį (liepos 23d), galiu pristatyti į Jonavą, Ukmergę, Uteną, Zarasus - nemokamai.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/24 22:20   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)

Na ką gi, visiems įsigijusiems linkiu sėkmės auginime. Sekanti kelionė per Ukmergę iki Anykščių ir galbūt Utenos nusimato Rugpjūčio pradžioje. Jei vėl kas norėsite įsigyti - puiki proga nemokamui pristatymui, jei esate iš šių miestų.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/25 10:50   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

"Pirkejas", kuris norejo isigyti visas mano gyvalazdes, "stebuklingai" prapuole, todel velgi skelbiu, jog turiu Lamponius Guerini suaugusiu ir beveik suaugusiu gyvalazdziu, tiek patinu tiek pateliu. Veiksmas Kaune arba siuntimas per "siuntos autobusais" (uz siuntima moka pirkejas) :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/25 16:22   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)

Iš šio forumo o gal egzotika.info? Jei taip, paviešink nicką, kad neturėti su juo reikalų niekad.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija