Registruotis
Dabar yra 2018/09/25 18:52

Svajonių gyvis

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2013/09/20 08:32   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)
Vartotojo avataras

Meskenas :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013/09/29 12:41   
VIP
VIP

Aš tai gyvatės kokios mažos ir tarantula, bet mama neleidžia :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/09/29 13:53   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Nerka159, na, del gyvates nieko patart negaliu, bet del tarantulo is asmeniskos patirties sakau - labai greit tevai pakeicia nuomone, kai pamato, kokie jie faini yra :D Aisku, jei neimsi iskart agresyvaus kokio :D Siaip pries isigijant vora reik labai daug literaturos (na, nebutinai literaturos, galima ir internete) persiskaityti ir zinoti, ka darai :) O siaip islaikymas tikrai maziausiai kainuoja... Vanduo, galima sakyt, kad nemokamas, sildymo, bent jau man, kai mieste gyvenu, tai isvis jokio papildomo vorui suteikt nereikia, pilnai pakanka ir kambario temperaturos, nes visada +20 buna. Ziema, jei veliau sildyma ijungia, tai galima vonioj ar kur silciau padeti, bet be abejo velgi reik atsargiai kad nepadaugint :) Va su maistu gali but kitiems problemos, reik susirast zmogu, kuris augina, arba paciam veist... Laimei as radau zmogu, duoda kokias 10 milciu/zoofobusu lervu mazu, bent trim menesiams sociai uztenka... Nu anyways, labai daug rasyt ir kalbet sia tema reik, bet jei domina - brukstelk AZ, papasakosiu daugiau ;)

Nežinote kaip parsisiųsti norimą muziką/klipą? Tuomet spauskite čia

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/10/08 18:18   
VIP
VIP

Na vat, BrosTito pagalba, mano svajonė įgyvendinta, rytoj jau atkeliaus mano tarantuliukas " euathlus sp.fire". :)

Į viršų
 Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija