Registruotis
Dabar yra 2018/09/25 01:09

Paukščiai (papūgos ir kiti)

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2009/10/29 20:19   
Administratorė
Administratorė
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 301
Viskas apie paukščius. Manau vis tiek kažkas laikote koki nors paukštelį namuose. Pasidalinkite jų foto bei charakterio savybėmis :)

Dėl VIP kreipkites į FolkCleric
KOKS SKIRTUMAS PER KIEK LAIKO ATSIUNČIA?!

Nori laimėti prizų kaip Lockerz laikais? Spausk čia: PRIZAI

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  

StandartinėParašytas: 2009/10/30 09:41   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Tai va turiu aš čia tokią papūgą :D Veislė - Nimfa, vardas - Kira. Šiaip labai norėjau pilkosios papūgos Žako, bet kadangi neleidžia piniginė tokios prabangos tai teko nusipirkt mažesnę papūgą :D Šiaip tai kai tik nusipirkom ji buvo labai miela, beveik iš karto leidosi glostoma, skraidė po kambarį. Bet vėliau kurį laiką jau pagyvenus pas mus aptingo, sustorėjo ir išnaglėjo :D Jos narvas virtuvėje, kadangi virtuvėje praleidžiam daugiausia laiko, o papūgos nesinori nustumti kažkur toli, tai visada kai ką nors skanaus ir jai tinkamo valgom (bulvių košė, šiaip kokia košė, kugelis, duoną ant stalo pamato) ji pradeda lakstyt po narvą kaip pamišus ir kadangi narvo dugnas plastikinis ir nėra paklota jokių laikraščių nei pjuvenų, tai kai ji vis bėgioja, jos kojos vis taip juokingai taukši į dugną :D Ir ji nenustoja bėgioti kol negauna to maisto kurį mato ant stalo. Tai čia manau vienas iš labiausiai išlavinta charakterio savybė vis ko nors išsiprašyti, ir kaip nekeista jai visada pavyksta. Talentas. Taip pat Kira mėgsta būti glostoma. Dažniausiai kai išskrenda iš narvo nutupia ant mano mamos (nes jos abi labai gerai sutaria) ir laukia kada ją paglostys. O kai glosto tai jau atsijungia nesąmoningai, vos neužmiega :D Bet jeigu nustoji ją glostyt arba netyčia glostai ne ten kur ji nori, tada ji tai praneša kirsdama snapu į ranką bei garsiai rėkdama. Nu šiaip lyg ir viskas apie tą mano papūgą :D

Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/10/30 11:59   
Administratorė
Administratorė
Vartotojo avataras

Kokia faina :) as uzvakar Kikoj irgi maciau Nimfa labai patiko, bet mano namuose papuga butu nepageidauja. Argumentai: "cirkstu nuo penkiu ryto ir sh tektu valyt tik man".
Skaiciau aprasyma, kad Nimfas reikia paleisti pasiskraidyti du kart per diena ir kad jas galima ismokyti atkartoti kazkokia tai melodija ar panasiai.
Ligitas, taviske nemuzikali? :D
Pati siuo metu nieko neauginu, bet viena is svajoniu butu turet Ara :) Labai fainai, kai nueini i kokia Kika prieini ir tau sako "LAABAS" :D viena girdjeau "HELLO" sake :D
Pries metus pas mane uzaugo balandis. Vardas Shudzius (tikriausiai isivaizduojat kodel) :D
Kai buvo mazas buvo labai negrazus tokie geltoni reti pukai... matesi oda.
Paveikslėlis
Cia jam koks menesis~ dar matyt geltonos plunksnikes. Ir jis uzkeltas ant balkono krasto ziuri kaip cia reiktu nusileisti i savo guoli. Ps. as buvau pirmoji, kuri ji ismoke skraidyti :D Gal ir ziauru, bet kai jis jau sugebedavo nusileisti nuo balkono krasto, skleide sparnus karta neapsikentus paleidau nuo balkono pas kates...ir taip ismoko skraidyti nes sugebejo nutupti ant dviem aukstai zemiau esancio balkono krasto. Dar koki pusvalandi ten tupejo... o isejus ir grizus vakare radau ji vel kazkaip atkeliavusi i savo guoli :)
Budavo bailys... bet kai glostydavai ji, jis taip tyliai cypsedavo.
Galiausiai uzaugo ir isskrido... atskrisdavo kartais paziuredavo kaip gyvenu... tikedavosi gauti valgyt... bet tie apsilankymai retejo ir dabar jo ne neatpazinciau. :cry: :)

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/10/30 12:45   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Nu nea, mano papūga nelinkus į muzikalumą, kadangi čia patelė, o jos nebūna labai jau melodingos, patinėliai labiau linkę giedoti. Bet va seniau atsimenu ieškojom jai patinėlio, tai buvom radę tokį jauną. Nusipirkom, tai va tas tai čiulbėjo. Visokiausiais garsais, melodijom, tai jau vienu momentu buvo atsibodę. Ir vieną kartą sesė sugalvojo atidaryt narvelį pažiūrėt ar maisto turi ir pamiršo balkono duris uždaryt, tik spėjo atidaryt narvelį tai tas patinėlis ėmė ir išskrido. Bandėm ieškot, tai paskui taip netikėtai radom (per atsitiktinumą) vienos lentpjūvės teritorijoj, tai bandėm mes ten jį gaudyt, bet be šansų. Tai taip ir liko mūsų Kira vėl vieniša. Bet tai kad ir taip jie tarpusavį nesutarė (per didelis amžiaus skirtumas turbūt). :D O šiaip tai Kira tik čirkšt moka ir tai dažniausiai tai daro kai kas nors išeina iš kambario ir palieka ją vieną (tai tada ji spiegia), arba kai ilgą laiką būna nemačius žmonių tai tada jau gražiau čirškia :)

Beto, Medeina, dėl to vien argumento tai gali pasiginčyti, kadangi papūga nečirškia nuo 5 ryto ar kada nors šiaip anksti. Tiesiog kai eini miegot uždengi papūgos narvą kokiu nors audeklu ir išjungi šviesą. Ir viskas ramu būną. O ryte tas pats nuimi audeklą ir tik tada ji pradeda čiulbėti, kadangi tik tada ji ir atsibunda :) Ir šiaip bent jau man tai dar nebuvo tokios problemos kad prikeltų ji anksti ryte :) Šiaip kai mano papūga tinginė, tai kai vis nuimi audeklą ir prikeli ją tai ji vis šnypšt pradeda kaip kokia gyvatė :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/10/30 12:55   
Administratorė
Administratorė
Vartotojo avataras

:D Na ne as cia sakau, kad cirks nuo penkiu ryto :) Labai seniai turejom kanareles, tai gal jos anksti cirkst pradedavo (neatsimenu)... del to gal ir liko tokie ispudziai.
O su tais atvirais langais labai sunku... maniskes irgi isskrido.

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/10/31 15:40   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Turiu 2 papugeles, nors gal tiksliau viena papuga ir viena papugele :D

Puke (banguotoji papugele) :

Paveikslėlis

Rifa (melynai geltona ara, lot. Ara ararauna) :

Paveikslėlis

Nežinote kaip parsisiųsti norimą muziką/klipą? Tuomet spauskite čia

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/10/31 16:17   
Administratorė
Administratorė
Vartotojo avataras

karapietinistomatas, Ooo kokios fainos :) gali placiau apie kiekviena papasakot? :)

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/02 12:40   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Ka butent noretum suzinot ? :) Galiu papasakot kaip abi isigyjom (musu seima). Taigi, pradesiu nuo Pukes :

Puke yra is ~7 Lyros vados, kitaip tariant R.I.P'u musu buvusiu papugeliu vaikas. Jai dabar mazdaug metai laiko. Kaip isigijom jos tevelius (Lyra ir Tedi) :

Pries ~5 metus rugsejo 1 proga (tevai visalaik padaro kokia staigmena ta diena) man tiesiog pasake, kad vaziuojam pirkt pirmuju augintiniu, banguotu papugeliu. Buvau labai nudziuges :) Turguj kaip visada pilna papugeliu pardavinetoju, ir mums pardave labai grazia porele banguotukiu :) Stai Lyros foto ( Tedzio neturiu ) :

Paveikslėlis

Kaip isigijom Rifa :

Pries viena diena, kai isigijom Rifa, mes buvom pas mano krikstoteva, ir jis turejo labai faina katina (taip, tau nepasirode, KATINA!), kuris yra plotasnukis (nezinau jo veisles, todel taip ir vadinu), na, jis nors ir nera grazus, taciau ne toks kaip kiti katinai. Butumet mate... Uzlipo ant musu stalo, kai tuo tarpu ant jo buvo pilna leksciu, stikliniu, vazu ir t.t., bet nei vienos is ju nenuverte (kai tuo tarpu manau paprastas katinas butu viska sudauzes, ir galu gale dar apdraskes veida), gamtini reikala visalaik atlikdavo smelio dezutej, nu tiesiog katinas be problemu ! O esme tame, kad ji pirko turguj, jauna, visiskai nejaukinta ir nedresiruota, o kai ir atveze, sake, kad buvo visas sulyses, nedaedes... O krikstotetis taip pat laiko papugeles, katinas ju nepuole, net nebande nieko blogo joms padaryt, atvirksciai, zaide, kaip kad yra kazkokiam youtubes vaizdely :) Tetis iskart pasake - ryt is ryto vaziuojam ir perkam ! Ryte nuvaziavom i turgu, kaip tycia ten nebuvo to ko mums reikejo. Paskui prisiminiau kad Megoj matem tokiu katinu, bet ju taip pat nebuvo, taciau buvo Ara, tetis prie jo priejo, o ta pradejo prie jo glaustytis, ir netgi "labas" pasake :D Jam iskart suminkstejo sirdis ir jis ja nupirko :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/02 14:08   
Administratorė
Administratorė
Vartotojo avataras

Ara iskart nupirko... oho kiek kainuoja ji... tuo labiau is kikos. Tai ka dabar Rifa moka pasakyti? :D

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/02 16:56   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

~50 zodziu :D Visu neisvardinsiu, taciau pridursiu, kad jinai juos pasako tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje :) keletas zodziu :

Labas
Ka sakai?
Koks tavo vardas?
Duok butuka
Miau
Au au
Urzgia kaip suo :D

ir t.t. :)

O kaina tai hm... :D didele :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/02 19:07   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Norėčiau ir aš tokios didžiulės kalbančios papūgos :nod
Mano tai kažkokia neūžauga, tik į plotį pučiasi :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/02 20:24   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

patikek, menesi ar du dar fainai, o paskui tai... zviegia, cypia, rekia, ir visa tai jai sukelia malonuma.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/02 20:27   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

karapietinistomatas rašė:
patikek, menesi ar du dar fainai, o paskui tai... zviegia, cypia, rekia, ir visa tai jai sukelia malonuma.

Tai gal jau nenori tu tos papūgos? :? Mielai priglausčiau pas save namuose ;) :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/02 20:36   
Administratorė
Administratorė
Vartotojo avataras

karapietinistomatas rašė:
~50 zodziu :D Visu neisvardinsiu, taciau pridursiu, kad jinai juos pasako tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje :) keletas zodziu :

Labas
Ka sakai?
Koks tavo vardas?
Duok butuka
Miau
Au au
Urzgia kaip suo :D

ir t.t. :)

O kaina tai hm... :D didele :D

kokia faina :D :D :D aha as ir noreciau pabandyt bent issinuomot keliom sav :D

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/02 21:40   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

keliom savaitem dar nieko ;] nors ir tai kasdien reik tvarkyt visa aplinka aplink ja, bo ryja uz kiaule daugiau :D

Į viršų
 Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija