Registruotis
Dabar yra 2018/12/11 18:07

Prašau puslapio administracija atkreipkit dėmesi

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2014/07/20 09:25   
VIP
VIP

Paveiksliukai: 7
Pastebėjau jog puslapis pasidarė neaktyvus arba čia man vienam taip atrodo. Ir noriu pasiūlyti keletą pasiūlymų kaip galite padaryti puslapi aktyvesni:
-Manau reikėtu padaryti kokią nors akcija. Pavyzdžiui, kad jei pakvieti 1 žmogų užsiregistruoti gauni 1 savaitei Vip ar ką nors ir taip kuo daugiau žmonių tuo ilgiau tą paslaugą galio čia panašiai kaip lojalumo programa
-Konkursas, labai dažnas dalykas kuris padeda padidinti aktyvumą tarkim fb konkursas kuriame reikėtu pasidalinti postu ir užsiregistruoti puslapyje taip dažnai pritraukiama daugiau žmonių pat esu dares sulaukiau +200 dalyvių . Už tai galėtu būti koks nors prizas su gd logotipu ar kokio nors privilegijos puslapyje.
-Naujas dizainas atsinaujinimas tai geriausias dalykas. Nauja dizainą galima gauti nemokamai padarius kad ir tą pati konkursas tik už tai manau turėtu būti geresnis prizas, kas nors vertingo.

Suprantu jog į tai gali būti net nepažvelgta, galiu būti už toki pasisakymą nubaustas ar sulaukti kritikos, bet manau nuomones reikšt niekas nedraudžia. Dar gali jums nebuti pinigų dėl idėjų įgivendinimo, bet manau, kad jus patis šiek tiek esate kalti, nes visu pinigus gauna Marsietis su kuriuo neimanoma susiekti, o niekas be jo nežino kiek gaunat pinigų iš projekto aš suprantu, kad ne daug bet vis vien manau nemaža sumą pasilieka kai sumokate už puslapio išlaikymą. Jog galima sutaupyti.

Žinau gal ir ne pačios geriausios idėjos, bet aš tik išreiškiu savo nuomone.

Ačiū už dėmesi

Į viršų
 Aprašymas Albumas  

StandartinėParašytas: 2014/07/20 19:59   
Administratorė
Administratorė
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 301
justas31, aciu uz idejas :)
Taip, tikrai puslapis apmire, nes kaip ir nesireklamuojam niekur ir patys admin/mod uzaugo, turi kitas svarbesnes veiklas ir beveik neskiria, ar visai neskiria laiko GD. Taip jau buna su ta forumu valdzia :) Reiketu sviezio kraujo, nauju vieju, kas noretu prikelti si tikrai gera ir iskirtini foruma :)
Konkursas butu viena is ideju, bet matai, nera kam ju organizuoti ir uzsiimti su finansavimu, nes savininkas labai uzsiemes zmogus ir kazin ar benores del GD gaisti laika ar skirti pinigu. O tam, kas gaunama uz vip ir ypac pastaruoju metu, kai forumo modai ir admin apmire kazin kiek ir lieka tu lesu ar is vis lieka. Nes psl reik irgi islaikyti. Istikro as asmeniskai tu finansinu reikalu nelabai ir zinau.
Naujas dizainas buvo pakeistas pries kelis metus, nemanau, kad dizaine problema.

O bausti tikrai nera uz ka :)
Kazin ar si tavo, ar mano zinute ka bepakeis. Jus ir patys toliau galite ieskoti freebiu, kurti temas ir dalintis savo freebiais su kitais. Bei reklamuoti si puslapi savo draugams :)

O as pabandysiu pakalbet su modais ir gal kaip nors paskelbsim konkursa bent naujam modui :)

O jus ir toliau galit reiksti savo idejas, o gal net ir kandidaturas ir pateikti savo motyvacinius laiskus :) Aisku moderatoriaus pareigos butu savanoriskos.

Dėl VIP kreipkites į FolkCleric
KOKS SKIRTUMAS PER KIEK LAIKO ATSIUNČIA?!

Nori laimėti prizų kaip Lockerz laikais? Spausk čia: PRIZAI

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/21 16:27   
(╯°□°)╯︵ ┻━━┻
(╯°□°)╯︵ ┻━━┻
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 36
Na, reiktų kažką tai daryt. :D

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/22 10:36   
VIP
VIP

Aš tai labai norėčiau į komandą, buvau rašęs Ryčiui, bet jis pareiškė, kad reikia but kažką padarius kad administracija atkreiptu dėmesi ir, kad turi nuspręsti visą komandą.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/22 16:46   
Moderatorius (-ė)
Moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 0
Aš galiu būt moderatorius :)

Darom konkursą. Manau moderatorium turėtų būti tas kuris tikrai žino kaip freebiaut.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/22 17:11   
VIP
VIP

baltalotai Eik tu nenusišnekėk, įsivaizduok moderatorių kuris moka žiauriai gerai ieškot freebiu ir daugiau nieko. Moderatorius turi žinoti savo pareigas ir turi prižiūrėti forume tvarką, o ne vien būti geru freebiu ieškotoju.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/22 17:23   
VIP
VIP
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 13
Pritariu, justas31. Tikrai gerai pasakyta.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/22 17:44   
VIP
VIP

Pagal mane esmė apie VIP vienai savaitei nesamonė... Tas paims isijunks Proxy ir pakvies save ir vėl Vip'as savaitei :) Beto atsiras tokių kurie duos Vip'ų freebius kitiem ir nejaus atsakomybės, nes nemokėjo pinigų. O dėl moderatorių turi būti žmonės, kurie yra nusipelne forumui kaip Das,Baltalotas bei kiti :) Dėl dizaino, nemokamų gražių nėra ( Asmeniškai) o normalių kainą prasideda nuo 70LT. Nors asmeniškai šitas neblogas ;)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/22 20:16   
Moderatorius (-ė)
Moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Na mano nuomonė nesikeičia. Kaip atrodys, kai kažkas vienas pats iš visų moderatorių nemokės freebiaut? Moderatoriams ne tik tvarką tenka prižiūrėti bet ir atsakyti į klausimus apie freebiavimą. Bent jau aš esu tikrai ne kartą klausęs ir sulaukęs patarimo... Mūsų raudonieji kaip ir turi būti yra specai šioje srityje :D O dėl tvarkos tai čia dauguma ilgai prabuvusių žino ją.

EDIT: galim daryt ref konkursą ir išrinkt 2 moderatorius. Vieną sukūrusį daugiausiai temų, o kitą pakvietusį daugiausiai žmonių. Būtų nauda dviguba :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/24 06:28   
VIP
VIP
Vartotojo avataras

baltalotas, TAIP, reikia mokėti freebiauti, BET! Reikia ir mokėti prižiūrėti forumą. Tam nepakanka pasakyti "aš galiu būti moderatoriumi!". Reikia tai įrodyti.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/24 09:17   
Moderatorius (-ė)
Moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Nu ir kaip tu įrodysi, kad tu moki prižiūrėti forumą? Raportuodamas?

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/07/24 21:57   
VIP
VIP
Vartotojo avataras

baltalotas rašė:
Nu ir kaip tu įrodysi, kad tu moki prižiūrėti forumą? Raportuodamas?

Aš nė nesiruošiu būti čia moderatoriumi...

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/08/11 10:33   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Manyciau visu pirma galima butu papildomai atidaryti facebooko puslapi gaukdykai.lt , Daugiau zmoniu likintu ir daugiau matytu ir uzsuktu :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/08/11 13:34   
VIP
VIP

aurelijuss rašė:
Manyciau visu pirma galima butu papildomai atidaryti facebooko puslapi gaukdykai.lt , Daugiau zmoniu likintu ir daugiau matytu ir uzsuktu :)

Yra tas facebook puslapis

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/08/11 21:32   
Moderatorius (-ė)
Moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Daug kas žino gaukdykai, bet tas pats freebiavimas yra toks dalykas, kuriam reikia valios ir užsidegimo. Kiti susidomi, bet greit pradeda tingėt ką nors daryt - tuo ir pasibaigia viskas.

Į viršų
 Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija