Registruotis
Dabar yra 2018/11/13 22:25

Gavo saskaita :)

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Forumo taisyklės
Taip, čia tikrai viskas nemokamai, jei ruošiatės to klausti.
Ir taip - mokėti už siuntimą NEREIKIA.

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2011/08/18 15:54   
Administratorė
Administratorė
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 301
As irgi pirma karta girdziu apie tokia. Buvo apatinius siunte pries kelis metus, bet ne is LT.

Dėl VIP kreipkites į FolkCleric
KOKS SKIRTUMAS PER KIEK LAIKO ATSIUNČIA?!

Nori laimėti prizų kaip Lockerz laikais? Spausk čia: PRIZAI

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  

StandartinėParašytas: 2011/11/29 00:12   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Skaičiau, skaičiau, pasijuokiau, nors ir pats prisiminiau, kad netyčia užsisakiau jogos dvd iš užseniečių freebių saito. Rašė, kad nemokamai, bet užsisakius paaiškėjo, jog man tai kainavo 179$ ir saskaitą gausiu kartu su siuntiniu. Nu galvoju dzin. Jei reiks eit į paštą ir bus išperkamasis mokėstis ar pan. tai neimsiu. Užsakydamas tapatybės netvirtinau, nei asmens kodu, nei banko saskaitos numeriais ar kažkaip kitaip. Tai baimės nekelia. Ir paskaitinėjus supratau, kad dar niekas nebuvo priverstas mokėt. Eilinės aferos.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2012/03/09 13:22   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Su tom sąskaitom tikras košmaras. Aš buvau prieš du metus užsisakius Pc-Welt nemokamą žurnalą, man pradėjo siųsti toliau. Tada pradėjo siuntinėti sąskaitas, kad susimokėčiau. Na, viską šveičiau šiukšliadėžėn, kaip ir kiti šio saito lankytojai. Nežinau kaip jiems, bet man šiandien po kokių vienerių metų tarpo, kai nieko nebegavau ir buvau visai apie tai pamiršus, gavau vėl staiga. Aš vokiškai gerai suprantu, vienu žodžiu, jie man davė terminą iki kovo 16 dienos, kad sumokėčiau tą sumą plius dar bauda, kitaip jie turės kreiptis į teismą. (keiksmai), dedu tikrai į kelnes. Jie man atsiuntė ir Zahlschein, typo, su juo į banką nueini ir pervedi pinigus. Nežinau, ką daryt. Esu beveik pasiryžus tikrai sumokėti 90 eurų...

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2012/03/09 17:02   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Pastebėjau, kad kai kurie lankytojai buvo gavę tokį pat laišką nuo Prodefacto. Norėčiau pasiteirauti, ką jūs tuo metu darėte? Ignoravote toliau?

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2012/03/10 18:16   
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Sveiki,

Tiesiog nuneškite į paštą ir pasakykite, kad grąžintų siuntėjui. Galite išvis pasakyti, kad toks gavėjas negyvena tokiu adresu ir, kad taip pažymėtu grąžinimo lapelyje - grąžinsite vieną, antrą daugiau nebesius...

http://www.Bongai.lt

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2012/03/14 18:41   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Marsietis rašė:
Sveiki,

Tiesiog nuneškite į paštą ir pasakykite, kad grąžintų siuntėjui. Galite išvis pasakyti, kad toks gavėjas negyvena tokiu adresu ir, kad taip pažymėtu grąžinimo lapelyje - grąžinsite vieną, antrą daugiau nebesius...

Dėkoju už puikią idėją ;).

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/10/16 10:17   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Sveiki,
taigi, bėda bėdelė pas mane.

Viename vokiškame psl, sakiausi nemokamus daiktus, žurnalus, ir po kurio laiko pradėjau gauti sąskaitas susimokėti, iš viso gal kokias 6 gavau. Viską ignoravau, nes net nenutuokiau UŽ KĄ jos (ir dabar nenutuokiu, bet įtariu, jog galbūt už kažkokį žurnalą, nesu tikra). Be to, juk buvo NEMOKAMAI.
Šiandien gavau laišką už tą pačią (tikriausiai) sąskaitą iš inkasatoriaus (?), kadangi vokiškai nemoku, man taip sako "Google Vertėjas". Rašoma, jog kreipėsi į inkasatorius dėl skolos išieškojimo ir pan., kaip suprantu, kažkokias išlaidas reikės sumokėti iki 27 spalio, teismo išlaidas, jei to prireiks, irgi aš turėsiu sumokėti. Čia suma nurodyta 104,4 eur.
Žodžiu, PADĖKIT, nenoriu tiek pinigų mokėti, juo labiau, kai šiuo metu net neturiu tam galimybių... :cry:

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/10/17 06:45   
VIP
VIP
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 13
Coffee rašė:
Sveiki,

Viename vokiškame psl, sakiausi nemokamus daiktus, žurnalus, ir po kurio laiko pradėjau gauti sąskaitas susimokėti, iš viso gal kokias 6 gavau. Viską ignoravau, nes net nenutuokiau UŽ KĄ jos (ir dabar nenutuokiu, bet įtariu, jog galbūt už kažkokį žurnalą, nesu tikra). Be to, juk buvo NEMOKAMAI.
Šiandien gavau laišką už tą pačią (tikriausiai) sąskaitą iš inkasatoriaus (?), kadangi vokiškai nemoku, man taip sako "Google Vertėjas". Rašoma, jog kreipėsi į inkasatorius dėl skolos išieškojimo ir pan., kaip suprantu, kažkokias išlaidas reikės sumokėti iki 27 spalio, teismo išlaidas, jei to prireiks, irgi aš turėsiu sumokėti. Čia suma nurodyta 104,4 eur.
Žodžiu, PADĖKIT, nenoriu tiek pinigų mokėti, juo labiau, kai šiuo metu net neturiu tam galimybių... :cry:

Taigi, ziauriai cia tau... Patarciau tau apsiziureti, ar kur nors nera parasyta, jog siuntimas yra mokamas, ir ar isvis visa tai yra mokama. O jei ne, tai tampa jau tavo problema. Na, o tu jiems gali pranesti, jog norejai uzsiskayti TIK NEMOKAMA "stuff", ir tada paklausti, 'kodel jus man tiek priskaitete pinigu?'. Nepavydetina situacija. :chop :chop :chop
Ir, reikia verstis is tam tikros kalbos i anglu, ne i lietuviu, nes ten n klaidu.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/10/17 11:20   
VIP
VIP
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 0
Yra dar viena galimybė, jog tau kažkas kitas užsakė (tu gi nemokėjai nei vieno lito, tau viską galėjo užsakyti koks nors priešas ar pan. žinantis tavo adresą) Gali sakyti, kad tu nieko nesisakei, ir pirmą kartą apie tai girdi.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/10/17 13:08   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Aš jiems su mielu noru parašyčiau, tačiau net neįsivaizduoju, nei KĄ užsisakiau (tik įtariu, jog bus kažkoks žurnalas ar katalogas), nei KAM rašyti...
Kol kas, pasiskaičiusi ankstesnius puslapius, nutariau nesiimti jokių veiksmų (tiksliau vienintelio veiksmo - nemokėti nieko). Jei bandys per kažkokias Lietuvos institucijas išsiieškoti "skolą", tuomet ir paaiškinsiu, jog užsisakiau NEMOKAMĄ numerį, o ne kokią tai prenumeratą (*), ir iš viso, koks normalus ir rimtas žurnalas siųstų savo numerį negavęs pinigų (jeigu jau "vartytusi", jog tai nebuvo nemokamai)?
* - pastoviai negaunu jokių prenumeruojamų žurnalų iš Vokietijos, bet nežinia, kaip jie čia traktuotų.

Nežinau, gal ir kvailai mąstau, bet jaučiuosi teisi ir mokėti nesiruošiu... O gal visgi sakyti, jog nieko nežinau, nieko negavau, nieko nesisakiau? Šiuo metu gyvenu kitur jau 2 metus, negu esu registruota, taigi šiuo adresu ir sakiausi "frybius" (miestas tas pats).

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/10/17 13:11   
VIP
VIP

Paveiksliukai: 7
Coffee rašė:
Sveiki,

Būtų labai gerai jei atsiustum man į el paštą. to laiško kopiją mano el. paštas justas.justas57@gmail.com išversčiau ir suprastum viską
Bet šiaip pagal Lietuvos įstaymus norint ką nors isiprareigoti mokėti reikia pasirašyti sutarti arba nusisiusti savo asmens dokumento kopiją.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/10/17 13:21   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Radau popieriaus atliekose dar neišmestą paskutinį laišką. Jo dėka "pagūglinau", ir radau va kokią temą: http://www.toytowngermany.com/lofi/inde ... 13618.html . Mano laiškas LYGIAI toks pat, kaip ir tos temos autoriaus.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/10/17 14:25   
VIP
VIP

Na kaip ir sakiau pagal Lietuvos istaymus jie nieko negali padaryti. Tačiau, dar gali būti toks variantas, jog kaip būna kad reikia pažymeti "perskaičiau ir sutinku su taisyklėmis" dažniausiai niekas neskaito jų, ir ten galėjo būti punktas kuriame buvo paarašyta jos isipareigojate mokėti už tam tikras prekes tam tikrą laiką. Tad nebemanau, kad kas išeis. Na bet dar atsargos dėlei manau reikėtu jums nueit pasikonsultuot su advokatu.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2014/10/17 14:51   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Nenuraminot... :smile:
Jau buvau nusiraminusi, kai perskaičiau apie identišką situaciją anksčiau įkeltoje nuorodoje (http://www.toytowngermany.com/lofi/inde ... 13618.html )...
Na, gal ir man reiks parašyti e-mail'us į tas "kompanijas". Norisi tikėti, jog ir man susuko istoriją, kad pasipinigautų...

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2014/11/13 13:47   
VIP
VIP

Na kaip jau issisprende viskas nieko nebuvo?

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija