Registruotis
Dabar yra 2019/09/18 11:15

Tutorials, lessons and much more

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2007/04/08 15:17   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

http://helpas.avita.lt
Kas turit laiko peržiūrėkite ir, jei nesunku, įvertinkite balais nuo 1 iki 10.
P.S Komentaras šalia vertinimo labai praverstų. ;)
Norėčiau, kad vertintumėte štai ką:
1. Tvarkingumas;
2. Lietuvybė;
3. TVS išnaudojimas;
4. Dizaino atitikimas idėjai;
5. Informacijos pateikimas;
6. Patogumas.
Jei turite kitų pastebėjimų, taip pat parašykite. Ačiū iš anksto. ;)

Į viršų
 Aprašymas WWW  

StandartinėParašytas: 2007/04/08 17:01   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

Nu ka įvertinsiu.
Visų pirma labai krinta į akis man viršuje tas didelis HELPAS logo. Jis yra prastos kokybės, o norėtusi geresnės.
Toliau..
Lietuvybė tai man patiko, klaidų nesimato, bet man įdomu kodėl tinklalapio turinį apibūdini angliškai TUTORIALS. LESSONS AND MUCH MORE. Kaip matau tinklapis nėra išverstas į kelias kalbas, tad norėtusi Lietuviško tinklapio apibūdinimo.
Toliau...
Stilius tikrai atitinka manau temą.
Meniu patogus.
Trūksta informacijos. Norėtusi šiek tiek daugiau, bet suprantama, kad sunku su ta informacija.
Įvertinimas:
1. Tvarkingumas - 10
2. Lietuvybė - 9
3. TVS išnaudojimas - 9
4. Dizaino atitikimas idėjai - 10
5. Informacijos pateikimas - 10
6. Patogumas - 9
Iš viso: 9

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2007/04/08 19:06   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Cituoti:
Visų pirma labai krinta į akis man viršuje tas didelis HELPAS logo. Jis yra prastos kokybės, o norėtusi geresnės.

Taip jis yra prastokos kokybės, nes buvo kurtas turint omeny kitus matmenis. Todėl norėčiau pasikonsultuoti: ar reiktų naujo banner'io, ar tiesiog užtektų pagerinti esamo logo kokybę?
Cituoti:
Lietuvybė tai man patiko, klaidų nesimato, bet man įdomu kodėl tinklalapio turinį apibūdini angliškai TUTORIALS. LESSONS AND MUCH MORE.

Turinys yra apibūdintas ir lietuviškai(<meta name='description' content='HTML, PHP ir kitų programavimo kalbų pamokos, patarimai bei mokymosi vadovai (tutorials).'>). Todėl nesugalvojęs, ką parašyti, kitaip negu aprašyme, nusprendžiau parašyti tavo minėtą užrašą, kuris prigijo lyg šūkis.
Cituoti:
Trūksta informacijos. Norėtusi šiek tiek daugiau, bet suprantama, kad sunku su ta informacija.

Taip informacijos kolkas nėra daug, bet ji yra pildoma bei atnaujinama. Juk administratoriai nėra robotai ir negali sau leisti visą laiką praleisti tik prie tinklapio, beje reiktų atsižvelgti ir į tai, kad jiem už tai niekas nemoka.
Gaxas ačiū už komentarus ir už tai, kad nepatingėjai kritiškai įvertinti bei skirti savo asmeninio laiko. ;)

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2007/04/09 08:38   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

Prašom.
Dabar dėl to logo..
Aš siūlau tiesiog pagerinti jo kokybe, o kaip tu tai padarysi nežinau. Tikriausiai jai nori pagerinti kokybe reikėtu tau jį sumažinti ir turėtu pasitaisyti. Ir dar man ne prie ko tas mėlynas rėmelis kuriame idėtas logo. Panaikink jį arba padaryk tamsiai pilką. :wink:

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2007/04/09 12:18   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Cituoti:
Aš siūlau tiesiog pagerinti jo kokybe, o kaip tu tai padarysi nežinau. Tikriausiai jai nori pagerinti kokybe reikėtu tau jį sumažinti ir turėtu pasitaisyti.

Banner'io kokybę pagerinau, bet žadu jį pakeisti nauju, bet čia vėliau.
Cituoti:
Ir dar man ne prie ko tas mėlynas rėmelis kuriame idėtas logo. Panaikink jį arba padaryk tamsiai pilką.

Rėmelį panaikinau.

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2007/04/09 13:53   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

Puiku! :wink:

Į viršų
 Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija