Registruotis
Dabar yra 2018/02/18 23:17

Pastininkai gadina laiskus

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2009/11/07 13:56   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Karabasas rašė:

Išvis,jei galėčiau ištrinčiau visą skiltį apie paštą,nes ateina vaikai ir rašo tai ko patys nežino kaip viskas yra iš tikrųjų!

Kadangi esi vienas iš tų kurie tupi netoli valdžios :D Tai gali pasirūpint, kad šita skiltis netyčia dingtų :) Aš už, nes tikrai jau pabodo klausytis kaip visi įžeidinėja tuos paštininkus, lyg jie būtų ne žmonės o šiaip tik robotai sukurti darbui...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009/11/07 14:03   
Patarėjas (-a)
Patarėjas (-a)

Gerai nieko neeme. Bet laisko plesymas irgi negerai. Buvo man ne karta ateje suplyse vokai, bet jie ne su taisyklinga skyle, kaip sitas. Gal ne mano mieste, gal kitur, bet tikrai specialiai prakirpta. Man tai negaila tu meginiu, bet uznervina, ir vien is principo norisi eit gincytis.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/07 18:43   
Apsipratęs (-usi)
Apsipratęs (-usi)

Man jeigu taip, tai pačiam pašte pradėsiu ginčytis, nu nesamonė, dar ir laiškus pradės gadinti...

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/08 12:00   
Prisiekęs (-usi)
Prisiekęs (-usi)

Karabasas rašė:
MSIelle rašė:
Bet jei voko sone skyle, tokio dydzio kaip meginiai? Nieko nesakyciau, bet ten su peiliu/zirklem padaryta, akivaizdziai matosi. Netycia taip nieks nepadarytu, base.

Bet tai vistiek neįrodo jog paėmė ką nors iš to tavo voko. Visko pasitaiko. Tai nueik į paštą,aprėk paštininkę, gal lengviau pasidarys ir nebesivaidens kad vagia tavo freebius.
Ir išvis nesuprantu, ko pykti ant paštininkių ir jas debilėmis vadinti, jei tu daiktą nepirkai, o gauni už dyką? ir tai vadinama šmeižtu be įrodymų, už kurį gali gauti ir baudą.

Cituoti:
Pagal Baudžiamojo kodekso 154 straipsnį asmuo, apšmeižęs kitą asmenį, gali būti baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Tai čia jau į teismą prasėsit svetainės narius duoti>? :D

Reikia lockerz pakvietimo? Rasyk. :)
http://e-castig.com/index.php?r=4C7w [paspausk]

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/08 12:07   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Paveiksliukai: 0
Radvi123 rašė:
Karabasas rašė:
MSIelle rašė:
Bet jei voko sone skyle, tokio dydzio kaip meginiai? Nieko nesakyciau, bet ten su peiliu/zirklem padaryta, akivaizdziai matosi. Netycia taip nieks nepadarytu, base.

Bet tai vistiek neįrodo jog paėmė ką nors iš to tavo voko. Visko pasitaiko. Tai nueik į paštą,aprėk paštininkę, gal lengviau pasidarys ir nebesivaidens kad vagia tavo freebius.
Ir išvis nesuprantu, ko pykti ant paštininkių ir jas debilėmis vadinti, jei tu daiktą nepirkai, o gauni už dyką? ir tai vadinama šmeižtu be įrodymų, už kurį gali gauti ir baudą.

Cituoti:
Pagal Baudžiamojo kodekso 154 straipsnį asmuo, apšmeižęs kitą asmenį, gali būti baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Tai čia jau į teismą prasėsit svetainės narius duoti>? :D

Ne,tiesiog perspėjau.
Nors visko gali būti. :)

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/30 19:42   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Nu bet o taciau, kai gauni toki siuntini tai kaip nepykt?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/30 20:50   
Administratorė
Administratorė
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 301
Markxas, dar cia visai grazus :D, butum mates koks man vokas is Salzburgo atejo. Sakiausi vien del zenkliuko, jo aisku nebuvo, o vokas per visus krastus praplyses i LP maiseli supakuotas.

Ir siaip nuotraukele... kaip atrodo vienas is Lietuvos pasto skyriu, kur perenkami siuntiniai.
http://img.lrytas.lt/show_foto/?id=1169 ... 41&s=3&f=1

Dėl VIP kreipkites į FolkCleric
KOKS SKIRTUMAS PER KIEK LAIKO ATSIUNČIA?!

Nori laimėti prizų kaip Lockerz laikais? Spausk čia: PRIZAI

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/11/30 22:25   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Tai as is paskutiniu 3 freebiu kuriuos atsiemiau paste tai tik viena gavau ne maiselyje ir neapiplesyta... :D
Bet cia tai akivaizdziai praplestas ir uzklijuotas su LP lipnia juosta... :x
Anywhay, kadangi freebiai tai labai stipriai ir nesinervuoju( dovanotam arkliui...) :wink:

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/01 20:36   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Ligitas rašė:
Karabasas rašė:

Išvis,jei galėčiau ištrinčiau visą skiltį apie paštą,nes ateina vaikai ir rašo tai ko patys nežino kaip viskas yra iš tikrųjų!

Kadangi esi vienas iš tų kurie tupi netoli valdžios :D Tai gali pasirūpint, kad šita skiltis netyčia dingtų :) Aš už, nes tikrai jau pabodo klausytis kaip visi įžeidinėja tuos paštininkus, lyg jie būtų ne žmonės o šiaip tik robotai sukurti darbui...

kaip prades elgtis kaip zmones ,niekas nieko ir nesakys .aisku nesakau kad visi pastininkai lop*i ,bet man irgi yra teke susidurti ,kai nerado namuose ir tiesiog siuntini pamete prie duru laiptineje ir kas svarbiausia tai buvo ne freebis ,o preke is ebay .gerai kad kaimyne pajeme ,o ne kasnors kitas

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/01 20:43   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

GRUZIN rašė:
Ligitas rašė:
Karabasas rašė:

kaip prades elgtis kaip zmones ,niekas nieko ir nesakys .aisku nesakau kad visi pastininkai lop*i ,bet man irgi yra teke susidurti ,kai nerado namuose ir tiesiog siuntini pamete prie duru laiptineje ir kas svarbiausia tai buvo ne freebis ,o preke is ebay .gerai kad kaimyne pajeme ,o ne kasnors kitas

Nieks nekaltas jei nesugebi pašto dėžutės nusipirkti.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/02 10:15   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Karabasas rašė:

ten siuntinys buvo kuris netelpa i pasto dezute ir ji man turejo i namus atnesti ,kadangi nieko nebuvo tiesiog laiptineje pamete ,pats turbut pastininkas busi kad taip gini juos :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/02 13:28   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)

Paveiksliukai: 303
Markxas rašė:
Nu bet o taciau, kai gauni toki siuntini tai kaip nepykt?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Patarčiau mažiau verkti, tavo siuntinį patikrino Lietuvos paštu Muitinėje, turi pretenzijų — gali kreiptis, į juos, jie randasi Rudaminos gatvėje Vilniuje.
O jei visvien kas blogai, siūlau laisvalaikio metu eiti padirbėti laiškininku.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/02 14:44   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

GRUZIN rašė:
Karabasas rašė:

ten siuntinys buvo kuris netelpa i pasto dezute ir ji man turejo i namus atnesti ,kadangi nieko nebuvo tiesiog laiptineje pamete ,pats turbut pastininkas busi kad taip gini juos :D

Gal ir būsiu, kas čia žino. :D O ginu dėl to, kad UŽKNISA tokie verkšlenimai, kad paštininkė padarė tą padarė aną, džiaugtumėtės, kad išvis atneša ką nors, kad nereik kasdien eit į paštą ir patiems neštis laiškus...

Ir beto, neprivalo nešti į namus. Galėjo paprasčiausiai tik lapuką įmesti į dėžutę, kad nueitai į paštą.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/02 17:25   
Vyr. moderatorius (-ė)
Vyr. moderatorius (-ė)

Paveiksliukai: 303
Vat būtent, kad jie neprivalo nešioti siuntinių jokių, jiems tereikia atnešti tau į namus tik lapelį, ir pats vaikščiok pasiimti savo siuntinių, tada nereiks pasakoti, kad paštininkė nešdama tau jį atplėšė, pavogė ir panašiai.

Į viršų
 Aprašymas Albumas  
 StandartinėParašytas: 2009/12/08 12:42   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

donatas_s rašė:
Vat būtent, kad jie neprivalo nešioti siuntinių jokių, jiems tereikia atnešti tau į namus tik lapelį, ir pats vaikščiok pasiimti savo siuntinių, tada nereiks pasakoti, kad paštininkė nešdama tau jį atplėšė, pavogė ir panašiai.

as tik dziauksciausi kad jos nekistu nagu prie mano siuntiniu ,geriau pats nueinu i pasta ir pasijemu

va kad ir vakar gavau mercedes knyga ta ,bet visas vokas praplesytas ,uzklijuotas lipdukas kad gauti is uzsienio suplesytas ,bet kaip diena aisku kad musu pastininkems labai buvo idomu paziureti kas viduje

Į viršų
 Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija