Registruotis
Dabar yra 2018/09/23 08:22

Dovanos

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2008/12/17 18:34   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)

kodel zvakiu negalima dovanoti? principingi ?;D klausote kalbom kazkokiom?;D pfff ;D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008/12/17 19:37   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Čia šiaip pastebėjimas apie žvakes :D

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2008/12/17 20:36   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

mes klasėj nesikeičiam :D
bet šiaip nemėgstu gaut ir dovanot pliušinių žaisliukų ( nebent jie būtų mano ūgio :D ), žvakių, statulėlių ir etc.
o kadangi be šitų daugiau nėra ką dovanot, tai dovanoju kokį čekį, kad ir kaip nesmagu... arba knygą, arba papuošalą, arba ką nors smagaus, pvz.: kąstuvą :D tik prie tokių smagių dovanų reikia gero palinkėjimo ta tema :)

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2008/12/18 06:19   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Aš tai galvoju, kad dovana turi būt nors kiek praktiška (statulėlės visokios tik dulkes kaupia, taigi visiškai man nepatinka ir yra nereikalinga), bet jei man padovanotų kokį degalinės ar vaistinės dovanų čekį, tai nenudžiugčiau. Aš dovanų noriu gaut tai ko norėčiau, bet pati nepirkčiau :D

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2008/12/18 13:45   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Emerentiana rašė:
Aš tai galvoju, kad dovana turi būt nors kiek praktiška (statulėlės visokios tik dulkes kaupia, taigi visiškai man nepatinka ir yra nereikalinga), bet jei man padovanotų kokį degalinės ar vaistinės dovanų čekį, tai nenudžiugčiau. Aš dovanų noriu gaut tai ko norėčiau, bet pati nepirkčiau :D

va va, būtent, man tas pats :D

pas mane klasėje keitėsi, bet aš nedalyvavau, tik šiaip porai draugių nupirkau dovanėlių :) o dovanų čekiai visai geri dalykai, ypač, kai kokią auklėtoją sveikinti reikia.. O statulėlės retam kuriam patinka :/ man jos irgi nelabai. pati prisipirkus buvau, tai dabar užkištos, nes vietą užima :|

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2008/12/18 19:04   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Prisimenu, buvo čia seniai labai. Keitėmės klasėj dovanom. Viena pana klausia manęs ko aš norėčiau. O aš sakau nežinau (na tikrai niekas konkrečiai į galvą nešovė). Taigi jau kai padovanojo tai padovanojo... Kažkokią statulėlę atseit angelėlį, kuri buvo tokia panaši į mano kaimynę... Greit nukeliavo į šiukšledėžę :D

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2008/12/18 21:03   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Na o mus kaip ir minėjau,auklėtoja įstūmė į kampą dėl tų dovanėlių.... Tariamės už 15 lt. Kaip sakė taip ir padarė visi... Na visi išskyrus tą klasiokę kuri mane ištraukė.... Padovanojo rožės tipo žvakę,nors griežtai sakiau kad tokių dalykų nenoriu... + ta žvakė jau gerokai išbandyta,apsilupus.... Asmeniškai mane įžeidė :| Beje, pagal Feng Šui kambary negalima laikyti per Kalėdas dovanotų žvakių, nes traukia nelaimes.... ŽIAURU.... Gera kalėdų dovana :? :???: :!:

Nori laimeti sauniu prizu, tik pakviesdamas draugus? Nori prisijungti (rasykit i pm)? Lockerz.com

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2008/12/18 21:14   
Patarėjas (-a)
Patarėjas (-a)

Klycka111 rašė:
Na o mus kaip ir minėjau,auklėtoja įstūmė į kampą dėl tų dovanėlių.... Tariamės už 15 lt. Kaip sakė taip ir padarė visi... Na visi išskyrus tą klasiokę kuri mane ištraukė.... Padovanojo rožės tipo žvakę,nors griežtai sakiau kad tokių dalykų nenoriu... + ta žvakė jau gerokai išbandyta,apsilupus.... Asmeniškai mane įžeidė :| Beje, pagal Feng Šui kambary negalima laikyti per Kalėdas dovanotų žvakių, nes traukia nelaimes.... ŽIAURU.... Gera kalėdų dovana :? :???: :!:

Gili užuojauta :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2008/12/18 21:34   
Patarėjas (-a)
Patarėjas (-a)

randa del ko dejuot...

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2008/12/18 21:37   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Matyt randu dėl ko dejuoti,bet tiesiog pavyzdžiui užknisa kad dovanoja tokius nereikalingus dalykus....Tipo aš turėčiau džiaugtis...Ir pati galiu žvakių nusipirkt..

Nori laimeti sauniu prizu, tik pakviesdamas draugus? Nori prisijungti (rasykit i pm)? Lockerz.com

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2008/12/19 07:19   
Forumo Ekspertas (-ė)
Forumo Ekspertas (-ė)

Nu jo, šiaip žiauru, pati nuperki kitam kažką faino ir gero, o tau tokį š.. padovanoja... iki pirmos šiukšliadėžės. Gaila

Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2008/12/19 12:24   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)

o as vistiek dovanosiu zwake ir zwakide man nusispjauti ant prietaru blin jei tikesite prietarais taip ir bus jus ka nezinote jeigu tiki taip buna jei ne tai ir nebuna taip anksciau dovanojusi ir ka?viskas ciki nk nebuvo netikiu prietarais ;DDD

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2008/12/19 12:26   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)

pamenu klasioke buvau istraukiusi viena ir ji suzinojo pamaciau kad pykta kad ja istraukiau pajamiau kita traukiau tai iskaulinau klasiokes kitos kas kitai tai patinka sako kas blozga kaip sarkai tai ka padovonojau lupu blizgesius visai faina ir statulele stikline truputi blizgejo angeliukas bet tik seip priedas buvo bet klasiokei ziauriai patiko o ta kita pavydejo kad pakeiciau i kita klasioke ;DD

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2008/12/19 12:53   
Patarėjas (-a)
Patarėjas (-a)

Klycka111 rašė:
Matyt randu dėl ko dejuoti,bet tiesiog pavyzdžiui užknisa kad dovanoja tokius nereikalingus dalykus....Tipo aš turėčiau džiaugtis...Ir pati galiu žvakių nusipirkt..

vaikystes traumos pasireiskia,nepatinka dovana, padovanok kazkam kitam.

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2008/12/19 14:06   
Patarėjas (-a)
Patarėjas (-a)

Na as praeitais metai dovanojau 2GB USB flash'a , siemet 4GB :D
O uz kokia mazdaug sumas perkat dovanas ?

Į viršų
 Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija