Registruotis
Dabar yra 2018/09/18 21:20

Internetas

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2013/07/20 09:36   
VIP
VIP

Paveiksliukai: 76
Okeeei, esu neviltį jau. Tiuko pasiūlytas CCleaner'is nepasiteisino, problemos jau tapatį vakarą atsinaujino (šokolado negausi) :D Taigi, kompiuteristai, atkreipkit dėmesį į šią žinutę ! Gal žinote kame problema, jeigu meta dvi lenteles (dešnėje pusėje) kaskart pajūngus pc ? Taip pat, kodėl vos norint įeiti į internetą man meta lentelę kairėje ? Spaudžiu ir quit ir restart, bet nieko neišeina padaryti ? Kartais būna, kad išvis paspaudus ant intiko kompas užlūžta ir restartuojasi po 20 kartų. Prieš pora dienų iš vis, pasikrovus windausams nebeišmetė nei desktopo nei nieko tik lentelę , kad object non found ar kažkas tokio, teko jūngti per safe mode. Taaaaigi, ar aš kažką kompui pridariau, ar jau laikas windaus perrašyti, manieji xp, žinau, kad seni ir lievi, bet prie kompo be manęs daugiau niekas nesėdi, todėl ir nėra kaip dabar kažką tvarkyti. Gal kažkam panašiai buvo ir žinot ką daryti.... Nes jau mane nervina, laukti pusvalandį, kad pagaliau įeiti į intiką :/

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  

StandartinėParašytas: 2013/07/20 09:46   
Moderatorius (-ė)
Moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 0
Aš tai siūlau perašyti windowsus. Nes pas mane ir sumažesnėm problemom perinstaliuodavome ir viskas tvarkoj būdavo :D

Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/20 09:48   
VIP
VIP

Paveiksliukai: 76
nu mano brolis ankščiau, kas puse metu perrašinėdavo, bet kai išsikraustė, va tai Tau problemos ant problemų :D galvojau, gal yra kažkas, ką galėčiau padaryti, be perrašymo :D o kaži imti vėl xp ar naujesnius, kokie minusai ir pliusai ;?

Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
 StandartinėParašytas: 2013/07/20 10:05   
Moderatorius (-ė)
Moderatorius (-ė)
Vartotojo avataras

Paveiksliukai: 0
Turi omeny 7 windowsus? Tuomet po pirma turi įsitikinti, kad tavo kompas juos paneš :) Pvz. manasis tai kažin ar paneštų, o jei ir paneštų būtų dar blogiau nei su xp :D

Į viršų
 Aprašymas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 1 valanda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija